DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA W FINALE O PUCHAR POLSKI !!!

11 maja na własnym boisku drużyna DĄB Dąbrowa Białostocka podjęła walkę z BKS TUR Bielsk Podlaski o wejście do Finału Pucharu Polski Województwa Podlaskiego.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3: 2 dla naszych chłopaków z Dąbrowy! Po zaciętej walce decydującą bramkę strzelił zawodnik Dębu – Michał Łabieniec zamykając spotkanie zwycięstwem!

„.Dobrze rozpoczęliśmy dzisiejszy mecz, ponieważ jako pierwsi w tym spotkaniu strzeliliśmy bramkę, którą zawdzięczamy Mateuszowi Sołowiejowi. Niestety, drugi raz się zdarzyło, że prowadzimy i tracimy bardzo szybko bramkę, to mnie troszeczkę boli, bo tak jak w meczu ligowym z Bielskiem Podlaskim, strzeliliśmy, jako pierwsi, a w ciągu 5 minut straciliśmy przewagę. Nad tym przede wszystkim musimy pracować mentalnie. Ogólnie mecz oceniam na remis, ale zadecydował szczegół w drugiej połowie dogrywki, gdzie ewidentne były zagrania ręką, rzut karny Michał Łabieniec wykorzystał bardzo dobrze, z czego bardzo się cieszę. Teraz czekamy na finał. W najbliższą sobotę rozegramy kolejny mecz ligowy z drużyną Magnat Juchnowiec, musimy się zregenerować, ponieważ zapowiada się ciężka walka. Chłopaki z drużyny dali z siebie wszystko, za co mam ogromny szacunek. Brawo!” – podsumował mecz Robert Speichler – trener drużyny Dąb Dąbrowa Białostocka. Gratulujemy zwycięstwa i powodzenia w finale!

Zdjęcia

Tagi:Sokółkafinałpowiat sokólskiisokolkasokolkatvpiłka nożnadab dabrowapuchar województwa