Dąb Dąbrowa Białostocka w Finale

11 maja na własnym boisku drużyna Dąb Dąbrowa Białostocka podjęła walkę z BKS Tur Bielsk Podlaski o wejście do Finału Pucharu Polski Województwa Podlaskiego.
Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla naszych chłopaków z Dąbrowy! Emotikon smile
Po zaciętej walce decydującą bramkę strzelił zawodnik Dębu – Michał Łabieniec zamykając spotkanie zwycięstwem!

„Spotkały się dwa różne zespoły, tydzień wcześniej przegraliśmy z nimi w Lidze 2:1. Dobrze rozpoczęliśmy dzisiejszy mecz, ponieważ strzeliliśmy bramkę 1:0 , drugi raz się zdarzyło, że prowadzimy i tracimy bardzo szybko bramkę, to mnie troszeczkę boli… bo tak samo w meczu ligowym z Bielskiem również strzeliliśmy jako pierwsi bramkę a w ciągu 5 minut straciliśmy kolejną. Nad tym przede wszystkim musimy pracować mentalnie. Jeżeli chodzi ogólnie o przebieg meczu, to tak naprawdę były różne sytuacje, ogólnie mecz oceniam na remis, ale zadecydował szczegół w drugiej połowie dogrywki, gdzie ewidentne były zagrania ręką, rzut karny Michał Łabieniec wykorzystał bardzo dobrze, z czego bardzo się cieszę. Teraz czekamy na finał. W najbliższą sobotę rozegramy kolejny mecz ligowy z Drużyną Magnat Juchnowiec, więc musimy się zregenerować, ponieważ zapowiada się ciężki mecz. Chłopaki z drużyny dali z siebie wszystko za co zwracam ogromny szacunek! Brawo” – podsumował mecz Robert Speichler – Trener drużyny Dąb Dąbrowa Białostocka