KS Szczypiorniak zakończył sezon remisem!

14 maja w hali sportowej Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbył się mecz II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn.
KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SPR "Pabiks" Pabianice.

Wśród zgromadzonych kibiców znalazł się Starosta Piotr Rećko oraz Wicestarosta Jerzy Białomyzy.
Na trybunach nie zabrakło emocji, wszyscy zebrani dopingowali Dąbrowskich zawodników.

Zawodnicy KS Szczypiorniak z wielkim zaangażowaniem do ostatnich sekund meczu walczyli o punkty… Mecz zakończył się wynikiem 27:27!

„…Wydaje mi się, że dobrze wyszedł nam dzisiejszy mecz, na pewno stworzyliśmy przewagę w pierwszej połowie, natomiast zespół Pabiks wykazał się lepszym doświadczeniem. Niestety dzisiaj zabrakło nam skuteczności. Myślę, że duży wpływ na wynik miały niezrozumiałe decyzje sędziów, ale podsumowując sezon muszę stwierdzić, że jestem zadowolony z naszej drużyny. Dziękuję naszym zawodnikom” – podsumował trener KS Szczypiorniak – Wojciech Andrukiewicz.

„…To już ostatnia kolejka, liga tak się ułożyła że ostatni mecz praktycznie nic nie wnosił do tematu, drużyna nie zmieniała miejsca w tabeli tzw. „mecz o pietruszkę”, aczkolwiek jedna i druga drużyna grała o honor, bo w jednym i w drugim przypadku wyniki bardzo marne, przeciętne, dlatego chcieliśmy w ostatniej kolejce pokazać z dobrej strony. Zaczęliśmy słabo… nie weszliśmy w ten mecz, ciężka, daleka podróż przeszło 400 km. Wiatr w żagle złapaliśmy od około 20 minuty. Cieszymy się bardzo, bo przyjechaliśmy bardzo okrojonym składem, a każdy punkt cieszy …” mówił Bartosz Gościłowicz - trener SPR Pabiks Pabianice.

Gratulujemy naszym zawodnikom oraz życzymy powodzenia w przyszłym sezonie!